SEMINÁŘ o možnostech exportu českého skla 2020


Druhý ročník semináře proběhl 6. 2. 2020 ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí ČR spolu s agenturou CzechTrade a Asociací malých a středních podniků ČR. Zúčastnilo se ho více jak 72 firem a přes 100 účastníků. Vystupující byli ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade, státní tajemník Ministerstva kultury ČR a ředitel Odboru exportních strategií MPO ČR.

Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla


SEMINÁŘ o možnostech exportu českého skla 2019


Seminář proběhl ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou CzechTrade v pátek 1. února 2019. Zúčastnilo se ho více jak 70 firem, 110 účastníků a přednášející byli obchodní radové ČR, předseda Asociace malých a středních podniků doc. Ing. Karel Havlíček i ministryně průmyslu Ing. Marta Nováková. Semináře se také účastnili zástupci Asociace sklářského a keramického průmyslu, České sklářské společnosti a Svazu výrobců skla a bižuterie, kterýmž děkujeme za vynikající vystoupení na semináři.

Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla  Seminář Jak na export českého skla


Seminář o žáromateriálech 2018

První z cyklu technologických a vědecko-výzkumných seminářů proběhl 18. června 2018 na půdě Vysoké škole chemicko-technologické v Praze a za účasti 52 posluchačů - technologů a vědeckých pracovníků z České i Slovenské republiky. Téma příštího semináře bude vybráno v návaznosti na vyplněné dotazníky a komunikaci se sklárnami.

Seminář žáromateriály Seminář žáromateriály
 Seminář byl podpořen: