Logo CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE

CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE vyrábí čirý, zlacený a barevný přejímaný Bohemia křišťál již od roku 1861, kdy sklárnu v Josefodole založil vídeňský obchodník se sklem Josef Schreiber. CAESAR CRYS TAL BOHEMIAE, a.s., vznikla v roce 1994 a název získala podle posledních soukromých majitelů sklárny bratří Císařů (Caesar), k jejichž odkazu se nynější vlastníci hlásí.

CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE se specializuje na ruční výrobu barevného přejímaného křišťálu s obsahem 24% PbO, který je vyroben spojením vrstvy čirého křišťálu a vrstvy barevného křišťálu. Tento výrobní proces je vrcholem možností ruční výroby a jen nejlepší a nejzručnější skláři jsou schopni jej vyrobit. Díky množství dekorů a barev v nejvyšší kvalitě se sklárna považuje za světový unikát.
Produkty společnosti zahrnují širokou škálu tvarů od váz, mís, talířů, dóz, sklenic až po lampy a lustrové díly a trofeje. Spojením starých osvědčených tradic s ryze moderními dekory renomovaných výtvarníků, vzniká výjimečně ušlechtilá křišťálová krása, typická právě pro místo svého vzniku.

 

více na www.caesar-crystal.cz

CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE